Kia Rio hatchback

Yeni KIA Rio!

En iyiye ulaşmanın yolu, senin en iyiye yeni bir gözle bakmaktan geçer. Yeni KIA Rio, güvenliği, performansı, yakıt ekonomisi ve prestij mesele olduğunda, artık çok daha iddialı!

  • Başlangıç fiyatı 114.000
  • Karma Yakıt Tüketimi 3.8lt / 100km
  • Maksimum Güç (hp/rpm) 90 / 4,000
  • Garanti 5 yıl / 150.000km

  Dış tasarım

  Kia Rio hatchback dış tasarımı

  Dış Tasarım

  Sürekli gündemde kalmanın sırrı, her zaman dikkat çekici olmak. Artık daha uzun olan Rio, şehrin dinamizmini üzerindeki bakışlara yansıtıyor.

  İç tasarım

  Kusursuz ve ergonomik tasarım

  Ferahlık ve konfor herkese göre değişen konular. Ama istisnaya merhaba deyin: Yeni Rio, sınıfının en ferah kabinine ve en yüksek bagaj kapasitesine, mobil uyumlu bir ekrana, arka koltuğunda usb girişlerine sahip.

  Renk Seçenekleri

  360° VR

  Siyah Metalik

  Teknik Özellikler

  Güç ve güvenliğin
  mükemmel ortaklığı

  Güç, verimlilik ve performans ile birlikte gelen düşük emisyon ve düşük yakıt tüketiminin yanı sıra en yüksek düzeyde güvenlik özellikleriyle Rio'yu sürün. Çarpışmalarda ön ve yandan alınan darbe kuvvetlerini emen yapısal çerçevenin yanı sıra çeşitli aktif ve pasif güvenlik önlemleriyle Rio gerçekten önemli olanı korumak için tasarlanmıştır.

  İç Hacim

  Maceraya hazırlanın

  Rio'nun bagaj kapağını kaldırdığınızda gidebileceğiniz yerleri tahmin etmeye başlarsınız. 325 litre bagaj hacmiyle Rio, aktif yaşam tarzları için ideal partnerdir.
  • Görseldeki araçlar ile satışa sunulan araçlar arasında farklılık bulunabilir.